0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Brazil Serie A
Santos FC Sao Paulo
۰
۰
Ceara CE
Finished
۰۲:۰۰
EC Juventude
۰
۳
Palmeiras
Finished
۰۲:۳۰
Cuiaba
۱
۱
Internacional RS
Finished
۰۴:۳۰
Atletico Clube Goianiense
۲
۰
Coritiba FBC
Finished
۰۰:۰۰
CR Flamengo RJ
۱
۰
Goias EC
Finished
۰۰:۰۰
America Mg
۱
۱
Botafogo RJ
Finished
۰۴:۳۰
  Republic of Korea K-League 1
Jeju United
۰
۰
Suwon Samsung Bluewings
inprogress
۱۲:۰۰
Daegu FC
۱
۰
Gangwon FC
inprogress
۱۲:۰۰
  Spain Segunda Division
Las Palmas
۲
۱
Real Oviedo
Finished
۰۰:۳۰
Ponferradina
۰
۳
Leganes
Finished
۰۰:۳۰
Eibar
۲
۰
Tenerife
Finished
۰۰:۳۰
Girona FC
۲
۰
CD Mirandes
Finished
۰۰:۳۰
UD Ibiza Eivissa
۱
۲
Real Valladolid
Finished
۰۰:۳۰
Union Deportiva Almeria
۱
۱
Alcorcon
Finished
۰۰:۳۰
  Republic of Korea K-League 2
Gimpo Citizen
۱
۰
Busan I. Park
inprogress
۱۱:۳۰
Gyeongnam FC
۲
۲
Gwangju FC
inprogress
۱۱:۳۰
FC Anyang
-
-
Seoul E-Land FC
بازی شروع نشده است
۱۴:۰۰
  United States USL Championship
Oakland Roots SC
۱
۰
Los Angeles Galaxy II
Finished
۰۶:۳۰
Charleston Battery
۰
۴
Miami FC
Finished
۰۳:۳۰
Rio Grande Valley FC
۲
۱
San Diego Loyal
Finished
۰۵:۰۰
Tampa Bay Rowdies
۳
۱
Pittsburgh Riverhounds
Finished
۰۴:۰۰
Indy Eleven
۲
۰
New York Red Bulls II
Finished
۰۳:۳۰
Tulsa Roughnecks FC
۰
۰
Hartford Athletic
Cancelled
۰۵:۰۰
Louisville City FC
۰
۲
Monterey Bay
Finished
۰۴:۰۰
Detroit City FC
۳
۱
Atlanta United II
Finished
۰۴:۰۰
New Mexico United
۰
۰
Phoenix Rising
Cancelled
۰۵:۳۰
San Antonio FC
۰
۰
Colorado Springs Switchbacks FC
Cancelled
۰۵:۰۰
Orange County SC
۲
۲
El Paso Locomotive FC
Finished
۰۶:۳۰
  United States MLS
FC Cincinnati
۲
۳
New England Revolution
Finished
۰۲:۳۰
D.C. United (Washington)
۲
۲
Toronto FC
Finished
۰۳:۰۰
Nashville SC
۲
۲
Atlanta United
Finished
۰۴:۰۰
Columbus Crew
۰
۲
Los Angeles FC
Finished
۰۰:۰۰
  Republic of Korea K3 - League
Mokpo City
۰
۰
Ulsan Citizen
Finished
۱۰:۳۰
Gangneung City
۱
۲
Changwon City
Finished
۱۰:۳۰
Yangju Citizen
۰
۰
Gimhae City
inprogress
۱۲:۳۰
  Ecuador Serie A
Delfin
۱
۰
Gualaceo SC
Finished
۰۰:۳۰
Guayaquil City
۲
۲
LDU Quito
Finished
۰۵:۳۰
Emelec Guayaquil
۰
۱
Universidad Catolica Quito
Finished
۰۳:۰۰
  Paraguay Primera Division
General Caballero JLM
۰
۴
Guarani Asuncion
Finished
۰۳:۳۰
Resistencia SC
۰
۰
Sol de America
Finished
۰۱:۰۰
  Japan J League
Jubilo Iwata
۱
۲
Consadole Sapporo
Finished
۱۰:۳۰
  Brazil Serie C
Brasil de Pelotas
۰
۱
Figueirense FC
Finished
۰۱:۳۰
FC Atletico Cearense
۰
۱
ABC Futebol Clube
Finished
۰۰:۳۰
  Ethiopia Premier League
Adama City FC
۱
۰
Sebeta City
inprogress
۱۱:۳۰
  Argentina Primera C Metropolitana
Ferrocarril Midland
۱
۱
El Porvenir
Finished
۰۳:۳۵
  Australia NPL Victoria
Heidelberg United
۲
۱
South Melbourne FC
Finished
۰۹:۳۰
  United States MLS Next Pro League
Vancouver Whitecaps II
۲
۲
Minnesota United FC II
Finished
۰۲:۳۰
New York City FC II
۳
۰
Chicago Fire FC II
Finished
۰۰:۳۰
Orlando City II
۶
۰
Inter Miami II
Finished
۰۲:۳۰
Rochester New York FC
۳
۰
Philadelphia Union II
Finished
۰۲:۳۰
Columbus Crew II
۰
۰
Toronto FC II
بازی شروع نشده است
۰۳:۳۰
  Brazil Serie D Group 3
America RN (Rio Grande do Norte)
۰
۰
Sao Paulo Crystal
Finished
۰۰:۳۰
  Canada Canadian Premier League
Cavalry FC
۲
۱
Valour FC
Finished
۰۰:۰۰
  Argentina Primera B Nacional
CA Estudiantes Caseros
۲
۱
Quilmes Atletico Club
Finished
۰۲:۴۰
  Chile Primera Division
Union La Calera
۱
۱
La Serena
Finished
۰۴:۳۰
Universidad de Chile
۳
۲
Huachipato
Finished
۰۲:۰۰
  Mauritania Division 1
FC Tevragh-Zeïne
۲
۲
ASC Tidjikja
Finished
۰۰:۱۰
ASC Snim
۳
۲
ASAC Concorde
Finished
۰۲:۰۰
  Peru Primera Division
Cienciano Cusco
۳
۲
Utc de Cajamarca
Finished
۰۱:۰۰
Universitario de Deportes
۱
۱
Sporting Cristal Lima
Finished
۰۴:۳۰
  Venezuela Segunda Division
Libertador FC
۰
۰
Anzoategui
Finished
۰۱:۳۰
Yaracuyanos FC
۱
۳
Atletico La Cruz
Finished
۰۰:۰۰
Real Frontera
۲
۳
Rayo Zuliano
Finished
۰۰:۳۰
  United States NPSL
Hartford City
۲
۱
AC Syracuse Pulse
Finished
۰۲:۳۰
Miami Beach CF
۱
۰
Central Florida Panthers SC
Finished
۰۴:۰۰
North Alabama SC
۰
۰
LSA Athletico Lanier
Finished
۰۵:۰۰
AFC Mobile
۱
۲
Florida Roots
Finished
۰۳:۳۰
FC Davis
۲
۱
Academica SC
Finished
۰۶:۳۰
Sacramento Gold
۰
۰
Oakland Stompers
inprogress
۰۶:۳۰
Tallahassee SC
۰
۲
Southern States SC
Finished
۰۳:۳۰
Denton Diablos FC
۳
۰
Fort Worth Vaqueros FC
Finished
۰۵:۰۰
  Panama LPF
Atletico Chiriqui
۱
۱
Alianza FC Panama
Finished
۰۵:۳۰
  Uruguay Primera Division
Club Nacional de Montevideo
۲
۰
Albion FC
Finished
۰۰:۳۰
Penarol Montevideo
۱
۰
Boston River
Finished
۰۳:۰۰
  Bolivia LFPB
Independiente Petrolero
۰
۰
Royal Pari
Finished
۰۱:۴۵
  Peru Segunda Division
Deportivo Coopsol
۰
۱
Union Comercio
Finished
۰۰:۳۰
  Brazil Serie D Group 1
Rio Branco AC
۲
۲
Amazonas FC
Finished
۰۱:۳۰
  Colombia Primera A
Independiente Medellin
۲
۰
La Equidad
Finished
۰۲:۴۵
Junior
۱
۱
Atletico Nacional de Medellin
Finished
۰۵:۰۰
Envigado
۱
۴
Deportes Tolima
Finished
۰۰:۳۰
  United States USL League One
North Carolina
۱
۰
Greenville Triumph SC
Finished
۰۳:۳۰
Forward Madison FC
۱
۲
Charlotte Independence
Finished
۰۴:۳۰
South Georgia Tormenta FC
۰
۴
Central Valley Fuego
Finished
۰۴:۰۰
  Brazil Mineiro 2
Uberaba
۰
۱
Tupi MG
Finished
۰۲:۰۰
  United States USL League Two
Albion Hurricanes Royals
۳
۵
Round Rock SC
Finished
۰۴:۳۰
Houston FC
۳
۲
Brazos Valley
Finished
۰۴:۳۰
Peachtree City MOBA
۰
۲
SC United Bantams
Finished
۰۴:۰۰
South Bend Lions
۱
۲
Fort Wayne FC
Finished
۰۲:۰۰
Kaw Valley
۱
۳
St. Louis Lions
Finished
۰۱:۳۰
Reading United AC
۲
۲
Philadelphia Lone Star FC
Finished
۰۳:۳۰
FA Euro New York
۰
۰
Westchester Flames
inprogress
۰۴:۳۰
Golden State Force
۱
۲
Ventura County Fusion
Finished
۰۶:۳۰
  Australia Capital Territory Premier League Women
West Canberra Wanderers FC (W)
۲
۱
Belconnen United (W)
Finished
۰۷:۱۵
Gungahlin United (W)
۱
۲
Canberra Croatia (W)
Finished
۰۹:۳۰
Wagga City Wanderers (W)
۰
۵
Tuggeranong United (W)
Finished
۰۹:۰۰
  Japan J2 League
Renofa Yamaguchi
۱
۲
V-Varen Nagasaki
Finished
۰۹:۳۰
Machida Zelvia
۲
۰
ThespaKusatsu Gunma
Finished
۰۹:۳۰
  Australia NPL New South Wales Women
Manly Utd (W)
۲
۲
Apia Leichhardt Tigers (W)
inprogress
۱۱:۳۰
Macarthur Rams (W)
۰
۰
Illawarra Stingrays (W)
inprogress
۱۲:۱۵
Bankstown City Lions (W)
۱
۲
NWS Koalas (W)
Finished
۰۹:۵۵
FNSW Institute (W)
۱
۱
Northern Tigers (W)
Finished
۱۱:۱۰
  Japan Empowerment League Women
Urawa Red Diamonds (W)
۲
۲
NTV Beleza (W)
Finished
۰۸:۳۰
Omiya Ardija Ventus (W)
۲
۵
Inac Kobe Leonessa (W)
Finished
۰۸:۳۰
Nojima Stella KS (W)
۱
۲
Vegalta Sendai (W)
Finished
۰۸:۳۰
Sanfrecce Hiroshima (W)
۱
۰
AC Nagano Parceiro (W)
Finished
۰۸:۳۰
JEF United Ichihara Chiba (W)
۱
۱
Albirex Niigata (W)
Finished
۰۸:۳۰
  United States NWSL
Angel City FC (W)
۱
۰
Kansas City Current (W)
Finished
۰۷:۰۰
Portland Thorns (W)
۰
۲
Houston Dash (W)
Finished
۰۲:۳۰
  Guatemala Liga Nacional
CSD Comunicaciones
۰
۰
Malacateco
Finished
۰۴:۳۰
  Mexico LIGA MX
Club Tigres de la UANL
۴
۲
CF Atlas Guadalajara
Finished
۰۵:۳۰
  Venezuela Primera Division
Mineros de Guayana
۱
۲
Deportivo Tachira FC
Finished
۰۴:۰۰
Zulia FC
۱
۰
Caracas FC
Finished
۰۱:۴۵
  Chile Tercera Division
Lota Schwager
۲
۰
CD Rancagua Sur
Finished
۰۲:۳۰
  Spain Tercera Division RFEF
Ourense CF
۴
۰
AD Llerenense
Finished
۰۰:۳۰
  Chile Segunda Division
Independiente de Cauquenes
۰
۳
Trasandino Los Andes
Finished
۰۰:۳۰
San Marcos
۱
۰
Deportes Concepcion
Finished
۰۵:۳۰
  Australia Western Australia Premier League Women
Balcatta (W)
۰
۱
Perth SC (W)
inprogress
۱۱:۳۰
  Argentina Primera B Metropolitana
CA Los Andes
۲
۰
CA Fenix
Finished
۰۰:۴۰
  Spain Segunda Division RFEF
Merida
۲
۱
CF Cristo Atletico
Finished
۰۰:۰۰
CD La Nucia
۲
۰
CD Coria
Finished
۰۰:۰۰
AD Union Adarve
۱
۱
Hercules Alicante
Finished
۰۰:۰۰
  Austria Landesliga
Favoritner AC
۰
۰
SC Mannsworth
inprogress
۱۲:۴۵
WAF Brigittenau
۰
۰
Sportunion Mauer
inprogress
۱۳:۰۰
  Republic of Korea K-4 League
Yangpyeong FC
۱
۱
Pyeongtaek Citizen FC
Finished
۰۹:۳۰
  Australia NSW Premier League 2
Gladesville Ryde Magic
۱
۱
Sydney University SFC
Finished
۰۹:۳۰
  Australia VIC Premier League Women
Melbourne Knights (W)
۱
۲
Casey Comets (W)
Finished
۰۷:۳۰
Melbourne University (W)
۰
۶
Boroondara Eagles (W)
Finished
۰۹:۳۰
Southern United (W)
۳
۰
Eltham Redbacks (W)
inprogress
۱۰:۰۰
  El Salvador Primera Division
CD Aguila
۲
۱
AD Isidro Metapan
Finished
۰۵:۳۰
  United States NISA
Flower City Union
۱
۵
Chattanooga FC
Finished
۰۲:۳۰
Maryland Bobcats FC
۱
۴
Bay Cities FC
Finished
۰۳:۳۰
Valley United FC
۱
۱
ASC San Diego
Finished
۰۷:۰۰
  Nicaragua Primera Division
Diriangen FC
۱
۲
Deportivo Walter Ferreti
Finished
۰۴:۳۰
  Japan Emperor Cup
Nara Club
۰
۱
Honda F.C.
Finished
۰۸:۳۰
Vanraure Hachnohe FC
۰
۱
Niigata UHW
Finished
۰۸:۳۰
Kataller Toyama
۱
۰
Fujieda MYFC
Finished
۰۸:۳۰
Suzuka Unlimited
۳
۰
Cento Cuore Harima
Finished
۰۸:۳۰
Kagoshima United
۳
۱
Giravanz Kitakyushu
Finished
۰۸:۳۰
Gainare Tottori
۰
۴
Verspah Oita
Finished
۰۸:۳۰
MIO Biwako Shiga
۱
۲
International Pacific University
Finished
۰۸:۳۰
  Australia A-League
Melbourne City FC
۲
۱
Adelaide United FC
Finished
۰۸:۳۵
  Singapore Premier League
Geylang United FC
-
-
Hougang United FC
بازی شروع نشده است
۱۴:۰۰
  Austria League 1 Women
FFC Vorderland (W)
۰
۴
FSK St. Polten Spratzern (W)
inprogress
۱۲:۳۰
First Vienna FC 1894 (W)
-
-
Wacker Innsbruck (W)
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
  Turkey U19 Elit Ligi
Fatih Karagumruk U19
-
-
Alanyaspor U19
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Istanbul Basaksehir FK U19
-
-
Trabzonspor U19
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
  Poland Ekstraliga Women
GKS Gornik Leczna (W)
۰
۰
KKS Czarni Sosnowiec (W)
inprogress
۱۲:۴۵
GKS Katowice (W)
۰
۰
Rekord Bielsko-Biala Women (W)
inprogress
۱۲:۴۵
APLG Gdansk (W)
۰
۰
KKPK Medyk Konin (W)
inprogress
۱۲:۴۵
UJ Krakow (W)
۱
۱
UKS SMS Lodz (W)
inprogress
۱۲:۴۵
  Nepal C Division
Birgunj Youth Academy
۰
۱
Mahabir Club
inprogress
۱۱:۳۰
  Romania Liga 2 Women
Dream Team Bucurest (W)
۰
۳
AS Magura Cisnadie (W)
inprogress
۱۲:۳۰
  Australia NPL Northern New South Wales
Edgeworth Eagles
۰
۰
Cooks Hill United
Cancelled
۰۹:۰۰
Valentine Phoenix
۰
۰
Charlestown Azzurri
Cancelled
۰۸:۳۰
  Japan L1 League Women
Orca Kamogawa FC (W)
۱
۰
FC Seagulls Yokohama (W)
Finished
۰۸:۳۰
Iga Kunoichi (W)
۱
۰
NGU Nagoya FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Cerezo Osaka Sakai (W)
۱۰
۰
Gunma White Star (W)
Finished
۰۸:۳۰
AS Harima Albion (W)
۳
۰
Speranza Takatsuki FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NPL Victoria U21
Heidelberg United U21
۲
۵
South Melbourne U21
Finished
۰۷:۳۰
  Czech Republic 4. Liga
Slavicin
۱
۰
SFK Holesov
inprogress
۱۲:۴۵
MFK Karvina B
۱
۰
Frenstat Pod Radhostem
inprogress
۱۲:۴۵
MFK Havirov
۰
۰
SFC Opava 2
inprogress
۱۲:۴۵
Zbrojovka Brno B
۲
۰
TJ Sokol Lanzhot
inprogress
۱۲:۴۵
  Czech Republic 3. Liga - CFL, Group A
FK Admira Praha
۰
۰
Motorlet Praha
inprogress
۱۲:۴۵
Slavia Prague B
۰
۰
Povltavska FA
inprogress
۱۲:۴۵
Viktoria Plzen B
۰
۰
SK Benesov
inprogress
۱۳:۰۰
  Slovakia I Liga Women
FC Nitra (W)
۱
۱
Spartak Trnava (W)
inprogress
۱۲:۳۰
MSK Zilina (W)
۰
۲
Spartak Myjava (W)
inprogress
۱۲:۳۰
  Mexico Liga Premier Serie B
Aguacateros C.D.U. Uruapan
۴
۱
Oaxaca II
Finished
۰۱:۳۰
  El Salvador Segunda Division
AD Inter San Salvador
۲
۰
CD Racing Junior de Armenia
Finished
۰۴:۳۰
  Trinidad And Tobago T & T Ascension Tournament
Defence Force FC
۳
۰
Real West Fort
Finished
۰۳:۳۰
  Mexico Liga TDP
Titanes de Queretaro
۳
۲
Real Animas Sayula
Finished
۰۱:۳۰
  El Salvador Reserves League
CD Aguila Reserves
۱
۴
Santa Tecla Reserves
Finished
۰۱:۳۰
  Brazil Serie D Group 6
Ferroviaria SP
۰
۱
Pouso Alegre
Finished
۰۰:۳۰
  Spain Primera Nacional Women
Rayo Vallecano II (W)
۲
۰
CD Samper (W)
inprogress
۱۲:۰۰
  Slovakia U19 Liga
MFK Zemplin Michalovce U19
-
-
MSK Zilina U19
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
FC Nitra U19
۰
۰
FK Dukla Banska Bystrica U19
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Zp Sport Podbrezova U19
۰
۰
MFK Ruzomberok U19
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
  Asia Southeast Asian Games U23
Malaysia U23
-
-
Indonesia U23
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
  Kazakhstan Premier League
FK Kyzylzhar Petropavlovsk
-
-
FK Akzhayik Uralsk
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
  Slovakia 3. Liga
Slavia TU Kosice
۰
۰
FK Spisska Nova Ves
inprogress
۱۳:۰۰
  Austria Regionalliga West - Salzburg
Reichenau
۰
۰
SC Imst
inprogress
۱۳:۰۰
  Czech Republic 3. Liga - CFL, Group B
Dukla Prague B
۲
۱
Mlada Boleslav B
inprogress
۱۲:۴۵
Hradec Kralove B
۱
۰
Usti N Orlici
inprogress
۱۲:۴۵
FK Pardubice B
۱
۰
Slovan Liberec B
inprogress
۱۲:۴۵
  Romania Liga 1 Women
Banat Girls FC (W)
۲
۲
Ladies Targu Mures (W)
inprogress
۱۲:۳۰
  Australia Tasmania Super League Women
South Hobart (W)
۱۰
۰
Olympia Warriors FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Taiwan Premier League
AC Taipei
۰
۲
Leopard Cat FC
inprogress
۱۱:۳۰
Taichung Futuro
۰
۰
Tainan City Steel
inprogress
۱۲:۳۰
  Australia NPL Queensland Women
Sunshine Coast Wanderers (W)
۱
۴
Lions FC (W)
Finished
۰۹:۴۵
  Mongolia Premier League
FC Selenge Press Falcons
۰
۲
Athletic 220
Finished
۰۹:۳۰
Tuv Buganuud
۰
۰
Deren
inprogress
۱۲:۳۰
  Japan L2 League Women
Kibi University (W)
۱
۱
FC Yamato Sylphid (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NSW Premier League Youth
Rockdale Ilinden U20
۰
۳
Blacktown City U20
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NPL Youth Queensland
Sunshine Coast Wanderers U23
۰
۰
Brisbane Olympic U23
inprogress
۰۶:۳۰
  Dominican Republic Liga Mayor
Delfines Del Este
۱
۱
Universidad O&M FC
Finished
۰۰:۳۰
  Australia NPL New South Wales
Rockdale Ilinden FC
۰
۳
Blacktown City FC
Finished
۱۰:۳۰
Wollongong Wolves FC
-
-
Sydney United
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
  Austria Regionalliga West - Vorarlberg
FC Rotenberg
-
-
FC Wolfurt
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
  Croatia 3. HNL
NK Urania
۰
۰
NK Jadran LP
inprogress
۲۰:۰۰
  Italy Serie D, Girone B
ASD Villa D'Alme
۰
۰
USD Caravaggio
Finished
۱۸:۳۰
AC Legnano
۰
۰
Folgore Caratese
Finished
۱۸:۳۰
Usd Casatese
۰
۰
Brusaporto
Finished
۱۸:۳۰
  Germany 2. Bundesliga Women
1. FC Nurnberg (W)
-
-
VfL Wolfsburg II (W)
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Henstedt-Ulzburg (W)
-
-
MSV Duisburg (W)
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
  Australia NPL Queensland
Brisbane Roar U21
-
-
Brisbane City
Cancelled
۱۱:۴۵
  Czech Republic 5. Liga
Sapeli Polna
۰
۰
TJ Sokol Bedrichov
inprogress
۱۳:۰۰
  Slovenia League Women
SD Videm
۰
۰
NK Zrece
inprogress
۱۳:۰۰
  Czech Republic 3. Liga - MSFL
Unicov
۱
۰
FC Velke Mezirici
inprogress
۱۲:۴۵
FK Apos Blansko
۱
۱
SK Hanacka Slavia Kromeriz
inprogress
۱۲:۴۵
Fastav Zlin II
۰
۰
Frydek Mistek
inprogress
۱۳:۰۰
  Australia NPL Victoria 3
Western United FC NPL U21
۲
۱
North Sunshine Eagles
inprogress
۱۱:۴۵
  Russia FNL 2, Group 3
SKA Khabarovsk II
۰
۰
Dynamo Vladivostok
Finished
۰۹:۳۰
  Burkina Faso Premier League
Sonabel Ouagadougou
۲
۱
ASEC Koudougou
Finished
۲۰:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید