0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  International Clubs UEFA Champions League Women
Arsenal WFC
۴
۰
TSG Hoffenheim
Finished
۰۰:۳۰
  Czech Republic FNL
FK Usti nad Labem
۲
۱
FC Vlasim
Finished
۲۱:۳۰
  Slovakia 2. Liga
FK Zeleziarne Podbrezova
۳
۰
MSK Zilina B
Finished
۱۸:۳۰
  Palestine West Bank League
Shabab Alsamu
۲
۳
Hilal Al-Quds
Finished
۱۸:۳۰
Shabab Al Khaleel
۲
۰
Islami Qalqilya
Finished
۲۱:۳۰
  Israel National League
Hapoel Afula FC
۰
۲
Maccabi Bnei Reina
Finished
۱۸:۳۰
  Tanzania Championship League
Transit Camp FC
۳
۳
Jkt Tanzania
Finished
۱۸:۳۰
  Romania Liga 2
Ripensia Timisoara
۰
۳
FC Universitatea Cluj
Finished
۱۹:۳۰
  United Arab Emirates League Cup
Al-Ain FC
۲
۰
Emirates Club
Finished
۱۹:۳۰
Al-Ittihad Kalba
۴
۰
Al Urooba UAE
Finished
۱۹:۳۰
  Lithuania 1 Lyga
FK Jonava
۱
۱
FK Panevezys B
Finished
۲۰:۳۰
FK Banga B
۳
۱
FK Kauno Zalgiris B
Finished
۲۲:۳۰
  Malta First Division
Tarxien Rainbows FC
-
-
St Andrews FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Jordan Jordan League
AL Faisaly (Jor)
۳
۰
Al-Jalil
Finished
۲۰:۳۰
  Serbia U19 Serbian League
FK Crvena Zvezda
-
-
Partizan Belgrad
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Slovakia Superliga
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
۲
۱
AS Trencin
Finished
۲۰:۳۰
  Estonia Ii Liiga Ida/pohi
Fa Tartu Kalev
-
-
Maardu Linnameeskond II
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Cyprus 2nd Division
Onisilos Sotira FC
۱
۳
Karmiotissa FC
Finished
۲۱:۳۰
  Burundi Setka Cup, Women
Kayanza United FC
-
-
Royal Fc
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Norway 3rd Division Group 1
Gjelleraasen IF
۰
۱
Lillestrom SK 2
Finished
۲۱:۳۰
  Slovenia 2. Liga
Triglav Kranj
۳
۰
NK Bilje
Finished
۲۱:۳۰
  Austria Amateur Oberliga Steiermark Mitte
USV Gabersdorf
-
-
SV Frohnleiten
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Denmark 2nd Division
Skive IK
-
-
Aarhus Fremad
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Germany Amateur Oberliga Rheinland-Pfalz
FSV Salmrohr 1921
-
-
SG 2000 Mulheim-Karlich
Postponed
۲۲:۳۰
  Spain Primera Division RFEF
CE Sabadell FC
۱
۰
Atletico Sanluqueno
Finished
۲۲:۳۰
  Brazil U20 Paulista
Capivariano FC SP
-
-
Sao Paulo FC SP
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Santos FC SP
-
-
EC Taubate SP
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Nacional AC SP
-
-
Desportivo Brasil SP
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
AA Portuguesa SP
-
-
EC Agua Santa
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Amparo Ac Sp U20
-
-
Guarani FC SP
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Brazil U20 Gaucho
SC Internacional RS
-
-
Ser Caxias RS
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Gremio Esportivo Nacional RS
-
-
Uniao Harmonia FC RS
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Wales FAW Welsh Cup
Flint Town United
۰
۲
Connah`s Quay Nomads FC
Finished
۲۳:۳۰
  Italy Serie D, Girone D
Ac Prato 1908
-
-
ASD Seravezza Pozzi Calcio
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Argentina Primera Division, Women
CA Independiente
-
-
Estudiantes de La Plata
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Netherlands Eerste Divisie
De Graafschap
۰
۰
FC Eindhoven
Finished
۲۳:۳۰
  Ireland First Division
University College Dublin
۱
۰
Cork City FC
Finished
۲۳:۳۰
  Serbia Srpska Liga, Belgrade
Tek Sloga
-
-
FK Brodarac
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Argentina Campeonato de Reserva de Primera Division
CA River Plate (Arg)
۱
۳
San Lorenzo de Almagro Res.
Finished
۱۸:۳۰
  International WC Qual, CONMEBOL
Bolivia
۴
۰
Paraguay
Finished
۰۱:۳۰
  Russia Zone Moscow
FC Smena Komsomolsk-na-Amure
۳
۵
FK Sportakademklub Moscow
Finished
۱۴:۳۰
  Mexico Liga Premier
UA Zacatecas
-
-
Mazorqueros Fc
بازی شروع نشده است
۰۲:۳۰
  Costa Rica Primera Division, Apertura
Deportivo Saprissa San Jose
۴
۰
Guadalupe FC
Finished
۰۷:۳۰
  Mongolia National League, Women
Aldariin Daichid
-
-
Shine Yarmag
بازی شروع نشده است
۰۸:۳۰
Ubc Fc
-
-
Khukh Chononuud
بازی شروع نشده است
۱۰:۳۰
  Australia South Australia Npl, Reserves
Adelaide Comets Reserves
-
-
Adelaide Croatia Raiders SC
بازی شروع نشده است
۱۲:۳۰
  Indonesia Liga 1
PSIS Semarang
۳
۰
Persik Kediri
Finished
۱۳:۳۰
PSS Sleman
۳
۲
Barito Putera
Finished
۱۶:۳۰
  India Goa League, Women
FC Goa
-
-
Sirvodem SC
Abandoned
۱۳:۳۰
Fc Yfa
-
-
United Club Of Telaulim
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  India Jk Premier Ut League
J&k Police Xi
-
-
Jk Forest Xi
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Ags Football Xi
-
-
Ali Jana Fc
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Russia Youth League
PFK Sochi
-
-
FC Akhmat Grozny
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Football Academy Of Konoplev
-
-
CSKA Moscow
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Ural Ekaterinburg
-
-
Rubin Kazan
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
FK Rostov
-
-
FC Krasnodar
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
FC UFA
-
-
Samara Kryliya Sovetov
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Arsenal Tula
-
-
Chertanovo Moscow
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
FK Nizhny Novgorod
-
-
FK Spartak Moscow
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Lokomotiv Moscow
-
-
FK Zenit St. Petersburg
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Israel Liga Bet South B
Hapoel Ironi Gedera
۱
۱
Sport Club Ramla
Finished
۱۴:۳۰
  Israel Liga Alef
Hapoel Azur
۱
۲
Sport Club Dimona
Finished
۱۴:۳۰
  Australia Brisbane Premier League Reserve
Albany Creek Excelsior FC
-
-
Toowong Reserve
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
  Kyrgyzstan Top League
Fc Kaganat
-
-
FK Neftchi Kochkor-Ata
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
  Australia Brisbane Capital League 3
Tarragindi Tigers
-
-
Brighton Bulldogs
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
  Portugal U23 Championship
Rio Ave
۱
۱
Vitoria Guimaraes
Finished
۱۵:۳۰
  Zambia Super League
Green Buffaloes
۵
۰
Indeni FC
Finished
۱۸:۳۰
  Kazakhstan 2Nd League
Akademia Ontustyk Reserve
-
-
Ordabasy Shymkent Reserve
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
  Uganda Premier League
Onduparaka FC
۱
۱
Updf FC
Finished
۱۶:۳۰
Mbarara FC
۳
۱
Bright Stars FC
Finished
۱۷:۳۰
Express FC
۰
۲
Arua Hill SC
Finished
۱۷:۳۰
  Russia Moscow Championship
Fc La-liga
-
-
Ssh 75/2
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Sokol Moscow
-
-
Torpedo-m
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Kosovo Superliga
KF Drenica Skenderaj
-
-
KF Feronikeli
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
  Romania Liga Iii, Seria 9
Ariesul Turda
۴
۲
CS Gloria 2018 Bistrita-Nasaud
Finished
۱۷:۳۰
  Uzbekistan PFL
FK Agmk Olmaliq
۳
۲
PFK Mash AL Mubarek
Finished
۱۷:۳۰
  Lebanon Premier League
Safa SC
-
-
Tripoli AC
Postponed
۱۷:۳۰
  Romania Liga Iii, Seria 3
Farul Constanta II
۹
۰
Acsm Oltenita
Finished
۱۷:۳۰
  Romania Liga Iii, Seria 4
SC Dinamo 1948 SA 2
۴
۶
Csm Flacara Moreni
Finished
۱۷:۳۰
  Bosnia & Herzegovina Prva Liga, Rep of Srpska
FK Zeljeznicar Banjaluka
۶
۰
FK Borac Kozarska Dubica
Finished
۱۷:۳۰
  Romania Liga Iii, Seria 8
CS Soimii Lipova
۳
۲
ACS Progresul Pecica
Finished
۱۷:۳۰
  Romania Liga Iii, Seria 7
CS Pandurii Lignitul Targu Jiu
۰
۰
CSM Jiul Petrosani
Finished
۱۷:۳۰
  Romania Liga Iii, Seria 10
CFR Cluj II
۲
۰
CS Sportul 2007 Simleu Silvaniei
Finished
۱۷:۳۰
  Ireland Leinster Senior League, Senior Division
Leixlip United AFC
۰
۱
Newbridge Town FC
Finished
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید