0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  World TT-CUP
Kovalchuk Nazarii
۳
۲
Yuryi Shchepanskyi
Finished
۱۰:۳۵
Vojtech Koutnik
۳
۲
Ruzicka Josef
Finished
۱۰:۵۰
Sergey Filatov
۳
۲
Oleksandr Zhukovskyi
Finished
۱۲:۱۰
Ivan May
۲
۳
Evgeniy Pismenny
Finished
۱۲:۲۰
Kovalchuk Nazarii
۱
۳
Sergey Tsybulin
Finished
۱۲:۳۵
Marek Kulisek
۲
۳
Brozek Michal
Finished
۰۱:۲۰
Anatoly Levshin
۲
۳
Sergey Tsybulin
Finished
۱۰:۰۵
Ivan May
۳
۲
Serhii Boiko
Finished
۱۰:۵۰
Molochko Anton
۲
۳
Sergey Tsybulin
Finished
۱۱:۰۵
Evgeniy Pismenny
۲
۳
Sergey Gogenko
Finished
۱۱:۲۰
Anatoly Levshin
۳
۲
Kovalchuk Nazarii
Finished
۱۱:۳۵
Mykyta Trofimov
۳
۲
Serhii Boiko
Finished
۰۹:۵۰
Denys Scherbak
۳
۲
Evgeniy Pismenny
Finished
۱۰:۲۰
Sergey Pokydko
۱
۳
Kubrak Sergey
Finished
۱۲:۲۵
Sergey Pokydko
۱
۳
Bogdan Zaika
Finished
۰۹:۲۵
Vadim Komar
۱
۳
Kubrak Sergey
Finished
۱۰:۲۵
Frantisek Korenek
۳
۲
Vojtech Koutnik
Finished
۱۱:۲۰
Mykyta Trofimov
۰
۳
Denys Scherbak
Finished
۱۱:۵۰
Tutunnik Oleksey
۳
۲
Vadim Komar
Finished
۱۱:۵۵
Molochko Anton
۳
۱
Yuryi Shchepanskyi
Finished
۱۲:۰۵
Marek Kulisek
۰
۳
Ondrej Fiklik
Finished
۰۰:۲۰
Brozek Michal
۲
۳
Jonas Kulveit
Finished
۰۰:۵۰
Brozek Michal
۱
۳
Marek Kulisek
Finished
۰۱:۵۰
Ondrej Fiklik
۰
۳
Jonas Kulveit
Finished
۰۲:۲۰
Ivan May
۰
۳
Sergey Gogenko
Finished
۰۹:۲۰
Andrii Tsikhotskyi
۳
۱
Vitalii Klimov
Finished
۰۹:۳۰
Tutunnik Oleksey
۳
۰
Dmytro Mischenko
Finished
۰۹:۵۵
Ruslan Novak
۲
۳
Andrii Tsikhotskyi
Finished
۱۰:۰۰
Maksim Shaforost
۳
۰
Erik Trofimov
Finished
۱۰:۱۵
Sergey Filatov
۲
۳
Mykola Lytvynenko
Finished
۱۰:۲۵
Roman Vashchuk
۳
۱
Vitalii Klimov
Finished
۱۰:۳۰
Nikita Konsa
۲
۳
Maksim Shaforost
Finished
۱۰:۴۵
Sergey Pokydko
۳
۰
Dmytro Mischenko
Finished
۱۰:۵۵
Oleksandr Zhukovskyi
۳
۰
Dmitriy Dubrovin
Finished
۱۱:۰۰
Roman Vashchuk
۰
۳
Andrii Tsikhotskyi
Finished
۱۱:۰۰
Marko Viidas
۳
۱
Erik Trofimov
Finished
۱۱:۱۵
Kubrak Sergey
۳
۰
Bogdan Zaika
Finished
۱۱:۲۵
Ruslan Novak
۳
۲
Vitalii Klimov
Finished
۱۱:۳۰
Yurii Teteria
۲
۳
Mykola Lytvynenko
Finished
۱۱:۳۵
Marko Viidas
۱
۳
Maksim Shaforost
Finished
۱۱:۴۵
Ondrej Fiklik
۳
۲
Ruzicka Josef
Finished
۱۱:۵۰
Roman Vashchuk
۰
۳
Ruslan Novak
Finished
۱۲:۰۰
Nikita Konsa
۳
۰
Erik Trofimov
Finished
۱۲:۱۵
Ondrej Fiklik
۲
۲
Vojtech Koutnik
inprogress
۱۲:۲۰
Vitalii Klimov
۰
۳
Andrii Tsikhotskyi
Finished
۱۲:۳۰
Yurii Teteria
۱
۰
Dmitriy Dubrovin
inprogress
۱۲:۴۵
Marko Viidas
۰
۲
Nikita Konsa
inprogress
۱۲:۴۵
Denys Scherbak
۰
۱
Serhii Boiko
inprogress
۱۲:۵۰
Frantisek Korenek
-
-
Ruzicka Josef
بازی شروع نشده است
۱۲:۵۰
Vadim Komar
-
-
Dmytro Mischenko
بازی شروع نشده است
۱۲:۵۵
Roman Vashchuk
-
-
Vitalii Klimov
بازی شروع نشده است
۱۳:۰۰
  Czech Republic Pro League
Jakub Vrabec
۳
۲
Milan Kolar
Finished
۰۰:۳۰
Michal Regner
۳
۱
Tomek Batog
Finished
۰۴:۳۰
Kamil Novak
۳
۰
Jan Knot
Finished
۰۶:۰۰
Tomek Batog
۱
۳
Rostyslav Kliucuk
Finished
۰۶:۳۰
Michal Regner
۳
۱
Jan Sucharda
Finished
۰۷:۰۰
Jan Knot
۱
۳
Tomas Andrle
Finished
۰۷:۰۰
Radim Pavelka
۰
۳
Patrik Pycha
Finished
۱۲:۰۰
Milan Kolar
۳
۲
Jakub Vrabec
Finished
۰۲:۰۰
Jan Sucharda
۲
۳
Martin Kowalik
Finished
۰۴:۰۰
Tomas Polreich
۰
۳
Kamil Novak
Finished
۰۵:۰۰
Tomek Batog
۳
۱
Jan Sucharda
Finished
۰۵:۳۰
Patrik Pycha
۳
۰
Jiri Pozarsky
Finished
۱۰:۳۰
Jaroslav Strnad 1964
۲
۳
Stefan Samko
Finished
۱۱:۳۰
Ondrej Konvalinka
۱
۳
Jan Volhejn
Finished
۱۱:۳۰
Patrik Pycha
۳
۱
Martin Sobisek
Finished
۱۲:۳۰
Vladimir Postelt
۳
۰
Jakub Vrabec
Finished
۰۰:۰۰
Jiri Hiblbauer
۲
۳
Filip Picka
Finished
۰۰:۰۰
Marek Placek
۳
۱
Josef Kvapil
Finished
۰۰:۰۰
Daniel Branny
۲
۳
Patrik Marsalek
Finished
۰۰:۰۰
Filip Picka
۳
۰
Petr Svoboda
Finished
۰۰:۳۰
Patrik Marsalek
۳
۲
Michal Henzel
Finished
۰۰:۳۰
Josef Kvapil
۱
۳
Miroslav Adamec
Finished
۰۰:۳۰
Plachy Jiri
۳
۲
Marek Placek
Finished
۰۱:۰۰
Kamil Przeczek
۲
۳
Daniel Branny
Finished
۰۱:۰۰
Petr Svec
۳
۰
Jiri Hiblbauer
Finished
۰۱:۰۰
Milan Regner
۳
۰
Vladimir Postelt
Finished
۰۱:۰۰
Daniel Branny
۱
۳
Kamil Przeczek
Finished
۰۱:۳۰
Petr Svoboda
۰
۳
Jiri Hiblbauer
Finished
۰۱:۳۰
Milan Regner
۳
۱
Vladimir Postelt
Finished
۰۱:۳۰
Josef Kvapil
۳
۱
Plachy Jiri
Finished
۰۱:۳۰
Petr Svec
۲
۳
Filip Picka
Finished
۰۲:۰۰
Marek Placek
۱
۳
Miroslav Adamec
Finished
۰۲:۰۰
Michal Henzel
۳
۱
Patrik Marsalek
Finished
۰۲:۰۰
Tomas Andrle
۰
۳
Tomas Polreich
Finished
۰۲:۳۰
Jan Sucharda
۱
۳
Rostyslav Kliucuk
Finished
۰۲:۳۰
Martin Kowalik
۲
۳
Tomek Batog
Finished
۰۳:۰۰
Kamil Novak
۰
۳
Gabriel Vaclav Senior
Finished
۰۳:۰۰
Rostyslav Kliucuk
۱
۳
Michal Regner
Finished
۰۳:۳۰
Tomas Polreich
۳
۰
Jan Knot
Finished
۰۳:۳۰
Tomas Andrle
۲
۳
Kamil Novak
Finished
۰۴:۰۰
Jan Knot
۱
۳
Gabriel Vaclav Senior
Finished
۰۴:۳۰
Rostyslav Kliucuk
۲
۳
Martin Kowalik
Finished
۰۵:۰۰
Gabriel Vaclav Senior
۳
۲
Tomas Andrle
Finished
۰۵:۳۰
Martin Kowalik
۱
۳
Michal Regner
Finished
۰۶:۰۰
Gabriel Vaclav Senior
۳
۱
Tomas Polreich
Finished
۰۶:۳۰
Tomas Polreich
۱
۳
Tomas Andrle
Finished
۰۷:۳۰
Martin Kowalik
۳
۱
Tomek Batog
Finished
۰۷:۳۰
Michal Regner
۲
۳
Rostyslav Kliucuk
Finished
۰۸:۰۰
Martin Mastera
۳
۰
Ondrej Konvalinka
Finished
۱۰:۳۰
Michal Sedlacek
۲
۳
Michal Wollny
Finished
۱۰:۳۰
Vladimir Kubat
۳
۰
Jaroslav Strnad 1964
Finished
۱۰:۳۰
Jakub Stusek
۳
۰
David Sarganek
Finished
۱۱:۰۰
Stefan Samko
۱
۳
Jaroslav Kasan
Finished
۱۱:۰۰
Jan Volhejn
۳
۱
Michal Sokol
Finished
۱۱:۰۰
Martin Sobisek
۰
۳
Radim Pavelka
Finished
۱۱:۰۰
Michal Wollny
۰
۳
Jakub Stusek
Finished
۱۱:۳۰
Jiri Pozarsky
۲
۳
Martin Sobisek
Finished
۱۱:۳۰
Michal Sokol
۰
۳
Martin Mastera
Finished
۱۲:۰۰
David Sarganek
۲
۳
Michal Sedlacek
Finished
۱۲:۰۰
Jaroslav Kasan
۰
۳
Vladimir Kubat
Finished
۱۲:۰۰
Michal Sedlacek
۳
۱
Jakub Stusek
Finished
۱۲:۳۰
Vladimir Kubat
۳
۱
Stefan Samko
Finished
۱۲:۳۰
Martin Mastera
۰
۳
Jan Volhejn
Finished
۱۲:۳۰
  Europe TT Elite Series
Jakub Lamperski
۳
۰
Jakub Nowak
Finished
۰۴:۴۵
Dawid Kotwica
۲
۳
Mariusz Koczyba
Finished
۰۵:۱۵
Przemyslaw Walaszek
۳
۱
Sylwester Wloszek
Finished
۰۸:۰۰
Tomasz Lewandowski
۱
۳
Nestor Wasylkowski
Finished
۰۰:۰۰
Michal Krzyzanowski
۳
۲
Michal Galas
Finished
۰۰:۱۵
Damian Wederlich
۳
۱
Mikolaj Szalinski
Finished
۰۰:۳۰
Jakub Lamperski
۰
۳
Mateusz Repke
Finished
۰۰:۴۵
Szymon Malicki
۳
۰
Blazej Warpas
Finished
۰۱:۰۰
Dawid Kotwica
۳
۰
Jakub Nowak
Finished
۰۱:۴۵
Jakub Lamperski
۱
۳
Michal Skorski
Finished
۰۲:۱۵
Przemyslaw Walaszek
۳
۱
Damian Korczak
Finished
۰۲:۳۵
Mariusz Koczyba
۰
۳
Blazej Warpas
Finished
۰۲:۴۵
Oleksandr Tereshscenko
۲
۳
Sylwester Wloszek
Finished
۰۳:۰۰
Dawid Kotwica
۱
۳
Jakub Lamperski
Finished
۰۳:۱۵
Blazej Cioch
۰
۳
Przemyslaw Walaszek
Finished
۰۳:۳۰
Blazej Warpas
۳
۱
Jakub Nowak
Finished
۰۳:۴۵
Mariusz Koczyba
۳
۱
Michal Skorski
Finished
۰۴:۱۵
Oleksandr Tereshscenko
۰
۳
Damian Korczak
Finished
۰۴:۳۰
Blazej Cioch
۳
۱
Oleksandr Tereshscenko
Finished
۰۵:۳۰
Blazej Warpas
۱
۳
Michal Skorski
Finished
۰۵:۴۵
Sylwester Wloszek
۰
۳
Damian Korczak
Finished
۰۶:۰۰
Jakub Lamperski
۳
۲
Mariusz Koczyba
Finished
۰۶:۱۵
Przemyslaw Walaszek
۳
۰
Oleksandr Tereshscenko
Finished
۰۶:۳۰
Dawid Kotwica
۳
۰
Blazej Warpas
Finished
۰۶:۴۵
Blazej Cioch
۳
۰
Sylwester Wloszek
Finished
۰۷:۰۰
Michal Skorski
۳
۱
Jakub Nowak
Finished
۰۷:۱۵
Jakub Lamperski
۳
۲
Blazej Warpas
Finished
۰۷:۴۵
Mariusz Koczyba
۳
۰
Jakub Nowak
Finished
۰۸:۱۵
Dawid Kotwica
۳
۱
Michal Skorski
Finished
۰۸:۴۵
Blazej Cioch
۳
۰
Damian Korczak
Finished
۰۹:۰۰
Michal Galas
۳
۲
Dawid Poloszczanski
Finished
۰۹:۴۵
Michal Minda
۳
۱
Zabinski Marcin
Finished
۱۰:۱۵
Szymon Skop
۰
۳
Dawid Kotwica
Finished
۱۰:۴۵
Nestor Wasylkowski
۳
۲
Tomasz Lewandowski
Finished
۱۱:۰۰
Michal Galas
۳
۲
Michal Minda
Finished
۱۱:۱۵
Wojciech Kowalski
۲
۳
Mateusz Repke
Finished
۱۱:۳۰
Dawid Kotwica
۲
۳
Dawid Poloszczanski
Finished
۱۱:۴۵
Tomasz Lewandowski
۳
۲
Szymon Malicki
Finished
۱۲:۰۰
Szymon Skop
۰
۳
Zabinski Marcin
Finished
۱۲:۱۵
Nestor Wasylkowski
۳
۱
Maksimilyan Alot
Finished
۱۲:۳۰
Michal Minda
۱
۱
Dawid Poloszczanski
inprogress
۱۲:۴۵
Mateusz Repke
-
-
Szymon Malicki
بازی شروع نشده است
۱۳:۰۰
  Armenia Armenia ITT CUP
Andranik Sahakyan
۳
۰
Davit Avakimyan
Finished
۰۰:۳۰
Avet Vasilyan
۱
۳
Harutyun Harutyunyan
Finished
۱۰:۱۰
Harutyun Harutyunyan
۱
۰
Avet Vasilyan
inprogress
۱۲:۵۰
  Russia Liga Pro
Valery Sidorin
۳
۱
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
Finished
۰۱:۰۰
Alexey Vlasov
۳
۱
Dmitry Bakalin
Finished
۰۱:۱۵
Denis Sayanov
۱
۳
Nikita Sadovskiy
Finished
۰۱:۱۵
Suntsov Artem
۳
۱
Evgeniy Ilyukhin
Finished
۰۱:۳۰
Vasiliy Rudenko
۱
۳
Igor Mihaylov
Finished
۰۱:۴۵
Vasily Shirshov
۳
۱
Nikolay Zhurba
Finished
۰۱:۴۵
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
۳
۰
Dmitry Tikhnenko
Finished
۰۲:۰۰
Nikita Sadovskiy
۳
۲
Alexey Uvarov
Finished
۰۲:۱۵
Valery Sidorin
۳
۰
Suntsov Artem
Finished
۰۲:۳۰
Denis Sayanov
۱
۳
Vasily Shirshov
Finished
۰۲:۴۵
Alexey Vlasov
۳
۰
Vasiliy Rudenko
Finished
۰۲:۴۵
Dmitry Tikhnenko
۳
۲
Evgeniy Ilyukhin
Finished
۰۳:۰۰
Alexey Uvarov
۱
۳
Nikolay Zhurba
Finished
۰۳:۱۵
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
۰
۳
Suntsov Artem
Finished
۰۳:۳۰
Nikita Sadovskiy
۲
۳
Vasily Shirshov
Finished
۰۳:۴۵
Dmitry Bakalin
۰
۳
Vasiliy Rudenko
Finished
۰۳:۴۵
Evgeniy Ilyukhin
۳
۰
Valery Sidorin
Finished
۰۴:۰۰
Nikolay Zhurba
۳
۱
Denis Sayanov
Finished
۰۴:۱۵
Igor Mihaylov
۱
۳
Alexey Vlasov
Finished
۰۴:۱۵
Suntsov Artem
۳
۰
Dmitry Tikhnenko
Finished
۰۴:۳۰
Vasily Shirshov
۳
۱
Alexey Uvarov
Finished
۰۴:۴۵
Evgeniy Ilyukhin
۳
۲
Evlakhin Dmitry Mikhailovich
Finished
۰۵:۰۰
Nikolay Zhurba
۱
۳
Nikita Sadovskiy
Finished
۰۵:۱۵
Igor Mihaylov
۲
۳
Dmitry Bakalin
Finished
۰۵:۱۵
Dmitry Tikhnenko
۰
۳
Valery Sidorin
Finished
۰۵:۳۰
Alexey Uvarov
۳
۰
Denis Sayanov
Finished
۰۵:۴۵
Alexey Vlasov
۳
۲
Igor Mihaylov
Finished
۰۶:۴۵
Vasily Shirshov
۳
۱
Nikita Sadovskiy
Finished
۰۶:۴۵
Andrei Andreev
۳
۲
Vladimir Zhigalov
Finished
۰۹:۰۰
Serguei Khomutov
۳
۱
Stepan Dolbilin
Finished
۰۹:۱۵
Aleksandr Merezhko
۲
۳
Sergey Lanovenko
Finished
۰۹:۱۵
Dmitry Tunitsin
۳
۱
Konstantin Olshakov
Finished
۰۹:۴۵
Dmitriy Kugurushev
۱
۳
Igor Meteleshko
Finished
۰۹:۴۵
Stepan Dolbilin
۳
۲
Dmitry Tunitsin
Finished
۱۰:۱۵
Sergey Lanovenko
۲
۳
Dmitriy Kugurushev
Finished
۱۰:۱۵
Oleg Borisovich Manuylov
۳
۲
Andrei Andreev
Finished
۱۰:۳۰
Konstantin Olshakov
۲
۳
Serguei Khomutov
Finished
۱۰:۴۵
Igor Meteleshko
۰
۳
Aleksandr Merezhko
Finished
۱۰:۴۵
Serguei Khomutov
۰
۳
Dmitry Tunitsin
Finished
۱۱:۱۵
Aleksandr Merezhko
۱
۳
Dmitriy Kugurushev
Finished
۱۱:۱۵
Vladimir Zhigalov
۳
۱
Oleg Borisovich Manuylov
Finished
۱۱:۳۰
Sergey Lanovenko
۳
۲
Igor Meteleshko
Finished
۱۱:۴۵
Stepan Dolbilin
۰
۳
Konstantin Olshakov
Finished
۱۱:۴۵
  Ukraine Ukraine Win Cup
Viktor Sharpay
۰
۳
Vladimir Boycuk
Finished
۰۱:۰۰
Igor Akimov
۰
۳
Aleksey Goloveshkin
Finished
۰۲:۳۰
Sergey Buluy
۳
۰
Ivan Fashchevskyi
Finished
۰۳:۳۰
Vitaliy Solovey
۰
۳
Ivan Fashchevskyi
Finished
۰۴:۰۰
Vitaliy Solovey
۲
۳
Sergey Buluy
Finished
۰۵:۰۰
Ivan Fashchevskyi
۱
۳
Sergey Buluy
Finished
۰۶:۳۰
Ivan Fashchevskyi
۳
۲
Vitaliy Solovey
Finished
۰۷:۰۰
Sergey Buluy
۲
۳
Vitaliy Solovey
Finished
۰۸:۰۰
Evgeny Krivorotyko
۱
۳
Eduard Rubtsov
Finished
۰۹:۰۰
Rodion Pirveli
۲
۳
Eduard Rubtsov
Finished
۰۹:۳۰
Maxim Butkov
۲
۳
Jan Zaharov
Finished
۰۹:۳۰
Evgeny Krivorotyko
۳
۱
Vitaliy Khamurda
Finished
۱۰:۰۰
Maxim Butkov
۱
۳
Igor Tridukh
Finished
۱۰:۳۰
Rodion Pirveli
۳
۱
Vitaliy Khamurda
Finished
۱۰:۳۰
Evgeny Krivorotyko
۳
۱
Rodion Pirveli
Finished
۱۱:۰۰
Jan Zaharov
۳
۲
Igor Tridukh
Finished
۱۱:۳۰
Vitaliy Khamurda
۰
۳
Eduard Rubtsov
Finished
۱۱:۳۰
Eduard Rubtsov
۱
۳
Evgeny Krivorotyko
Finished
۱۲:۰۰
Alexey Gutnichenko
۳
۰
Aleksandr Tulenin
Finished
۱۲:۱۵
Jan Zaharov
۳
۰
Maxim Butkov
Finished
۱۲:۳۰
Vitaliy Khamurda
۳
۱
Rodion Pirveli
Finished
۱۲:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید